(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 mts3 (Nr 4775036)

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

550

Dystans: 1156.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Od 25 lip 2019 do 26 lip 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Liguria, Maschio

Od 29 lip 2019 do 30 lip 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.