(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 paczki (Nr 5992552)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

0.35

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 899.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).