(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-22 08:05

4 paczki blachy dachowej

(Nr 2403416)
4 paczki blachy dachowej

Długość [m]:

8.60

Szerokość [m]:

1.20

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

3500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Blachy na podkładach, zabezpieczone styropianem i folią.

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 98.00 km

Informacje dodatkowe:

Koniecznie dzisiaj (22.02) lub jutro (23.02). Odbiór w oddziale Pruszyński w Paczkowie k/Swarzędza

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 12:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-22 do 2018-03-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości: (2)

Jarosław M. (Zleceniodawca)
22-02-2018, 14:39
Dzień dobry, dziękuję za ofertę ale to jest 98 km ;) . Muszę mieć pewność, że towar dotrze do mnie w dniu jutrzejszym i za taką usługę jestem w stanie zapłacić 600 zł. proszę o informację czy na takich warunkach są państwo w stanie mi ten ladunek przewieźć.
Mariusz P. (Przewoźnik)
22-02-2018, 15:24
Witam. Nasza stawka jest podana w ofercie. Transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia bezpośrednio. Wszystkie szczegóły do uzgodnienia indywidualnie z spedytorem prowadzącym (dzień odbioru/godzina/awizacja itd itp --- Zapraszamy
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania niewielki ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej powierzchni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – waga i gabaryty. Trzeba także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać opakowanie. Kluczowa bywa także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest również czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zwykle palety, paczki, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bronno, 82-500, Polska

22 lut 2018

Adres i termin dostawy

Krotoszyn, Polska

22 lut 2018