(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-22 08:05

4 paczki blachy dachowej

(Nr 2403416)
4 paczki blachy dachowej

Długość [m]:

8,60

Szerokość [m]:

1,20

Wysokość [m]:

1,20

Waga w kg:

3500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Blachy na podkładach, zabezpieczone styropianem i folią.

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 98.00 km

Informacje dodatkowe:

Koniecznie dzisiaj (22.02) lub jutro (23.02). Odbiór w oddziale Pruszyński w Paczkowie k/Swarzędza

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 12:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-22 do 2018-03-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości: (2)

Jarosław M.
22-02-2018, 14:39
Dzień dobry, dziękuję za ofertę ale to jest 98 km ;) . Muszę mieć pewność, że towar dotrze do mnie w dniu jutrzejszym i za taką usługę jestem w stanie zapłacić 600 zł. proszę o informację czy na takich warunkach są państwo w stanie mi ten ladunek przewieźć.
Mariusz P.
22-02-2018, 15:24
Witam. Nasza stawka jest podana w ofercie. Transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia bezpośrednio. Wszystkie szczegóły do uzgodnienia indywidualnie z spedytorem prowadzącym (dzień odbioru/godzina/awizacja itd itp --- Zapraszamy
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przewiezienia nieduży towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania całej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których ciężar przekracza 3,5 t. i inne maszyny spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Powinno się również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, wypada opisać opakowanie. Ważna jest również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Istotny może być także czas wykonania usługi.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Paczkowo, Polska

22 lut 2018

Adres i termin dostawy

Krotoszyn, Polska

22 lut 2018