(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-11-22 14:27

4 paczki do Polski (Nr 3540461)

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1099.00 km

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Sierpc

Termin elastyczny