(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 pakete (Nr 4708092)

4 pakete

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 665.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Colmenar Viejo

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, należy opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).