(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 pokojowe (Nr 6074991)

4 pokojowe

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1144.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Weesp

Od 2 lip 2020 do 9 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Raciąż

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.