(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-21 22:23

4-pokojowe mieszkanie

(Nr 2170920)
4-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

6000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 347.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały izolujące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

22 gru 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, 10117, Niemcy

22 gru 2017