(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 pokojowe mieszkanie (Nr 4725384)

4 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 1291.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

17 sie 2019

Adres i termin dostawy

Belgia, Vlaanderen, Tervuren

19 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na parę kartonów, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.