(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 10:48

4 rolki wykładziny

(Nr 2115858)
4 rolki wykładziny

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

4 rolki wykładziny o dł 4m waga łączna ok 900KG

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1349.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania mały towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia całej płaszczyzny, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Należy również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Istotna jest również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją może być również termin realizacji usługi.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to zwykle palety, narzędzia, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Ronse, 9600, Belgia

28 lis 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

7 gru 2017