(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 15:39

4 samochody do zabrania koblenz-stuttgart-krakow

(Nr 1877585)
4 samochody do zabrania koblenz-stuttgart-krakow

Marka i model:

Berlingo Scenic Octavia volvo v50

Waga w kg:

1250.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1019.00 km

Informacje dodatkowe:

1 auto limburg 3x okolice Stuttgartu można wziąć 3 samochody że Stuttgart u

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się często, gdy zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Stuttgart, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny