(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-05-24 10:31

4 sztuki opon 17" bez felg

(Nr 2744168)

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

4

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 988.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport 4 sztuk opon bez felg zakupionych z urzędu w CUXHAVEN, towar zapłacony przygotowany do wydania. Ewentualne miejsce odbioru Warszawa, Opoczno(łódzkie), Końskie (świętokrzyskie).

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Cuxhaven, 27472, Niemcy

24 maj 2018

Adres i termin dostawy

Mszczonów, 96-320, Polska

Termin elastyczny