(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-12-27 20:38

4 tony

(Nr 2244450)
4 tony

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

2.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 454.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać parę newralgicznych punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz rozładunku produktu. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też ładunków sypkich, należy uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych dokumentów, na dodatek w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Kalisz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Knyszyn, 19-104, Polska

Termin elastyczny