(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 zimmer wir harben 60-70 Kubic (Nr 5784802)

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [€]:

3500

Dystans: 1198.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Sankt Gallen, Buchs (Sg)

Od 15 cze 2020 do 30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kokkedal

Od 15 cze 2020 do 30 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego majątku.