4008 (Nr 7099634)

4008

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

155

Waga w kg (łączna):

167

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1133.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Limerick, Limerick

27 sty 2021

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Flamandzki, Wetteren

Od 3 lut 2021 do 7 kwi 2021


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę ważnych rzeczy.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, należy określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu starczy otwarta naczepa. Gdy zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych dokumentów, na dodatek w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, docierają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.