(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 10:14

44 podesty sceniczne 2/1 m + osobno alumniowe nogi do kompletu; 130 krzeseł

(Nr 1990988)
44 podesty sceniczne 2/1 m + osobno alumniowe nogi do kompletu; 130 krzeseł

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,15

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

44

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 138.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport z załadunkiem i rozładunkiem 44 podestów scenicznych w rozmiarach 2/1 i 1,5/1 m,150 nóg aluminiowych do podestów oraz 130 krzeseł

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 18:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo mokrą ściereczką. Później warto przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Marii Konopnickiej 6, Warszawa, 00-491, Polska

Od 4 wrz 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Radwańska 37, Łódź, 90-360, Polska

Od 4 wrz 2017 do 8 wrz 2017