(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 13:30

48

(Nr 3000524)
48

Długość [m]:

185

Szerokość [m]:

115

Wysokość [m]:

15

Waga w kg (łączna):

48.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 449.00 km

Informacje dodatkowe:

bez wystających elementów, strecz

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 895264
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-07-2018, 14:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-25 do 2018-07-26

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam.Jadę z Gdańska w stronę Warszawy, mogę zabrać tę paczkę.Rozładunek tego samego dnia. Ewentualnie może być w innym terminie między 31.07-1.08.Jeśli jest Pani zainteresowana proszę się odezwać.Pozdrawiam.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (2)

Jadzia E. (Zleceniodawca)
24-07-2018, 12:15
Dzień dobry, odbiór będzie możliwy 26 lipca. Prędzej nie zdążę. Jakie dokumenty otrzymam od Pana jako potwierdzenie odebrania ode mnie przesyłki i jak wygląda ubezpieczenie?
Marian H. (Przewoźnik)
24-07-2018, 12:52
Witam.Moje plany uległy zmianie i nie dam rady odebrać tej przesyłki w proponowanym terminie, więc bardzo przepraszam.Ale na pewno będę w Gdyni między 31.07-01.08 i ten termin jest już pewny.Jestem prywatnym przewoźnikiem, mam pełne ubezpieczenie na samochód (OC+AC) i pełne na towar (OCP) na 200 tys.euro.Jeśli zaś chodzi o potwierdzenie za odbiór,to mogę jedynie podpisać oświadczenie, że odebrałem przesyłkę. Proszę się ewentualnie odezwać, jeśli nadal interesuje Panią moja oferta. Pozdrawiam.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Chwaszczyno, Polska

26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Ustanów, 05-540, Polska

26 lip 2018