(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4tony (Nr 3941082)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 443.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Lesznowola

23 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecinek

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka głównych rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku towaru. Jeżeli jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, trzeba by ustalić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, a duża konkurencja pozwala uzyskanie niskich cen.