(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4x automaty do gier plus paczki (Nr 3928998)

4x automaty do gier plus paczki

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.90

Wysokość [m]:

1.9

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1730.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Milton Keynes

23 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna prawidłowo osłonić maszynę, aby uniknąć zniszczeń, rys oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie związana głównie od gabarytu i wagi urządzenia, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga należytych uprawień jak również dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do UK będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.