(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-30 09:09

4x opona 17"

(Nr 2645500)
4x opona 17"

Waga w kg (łączna):

15.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 322.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Lubaczów, 37-600, Polska

Od 19 maj 2018 do 31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 19 maj 2018 do 31 maj 2018