5-6 cbm (Nr 6492964)

5-6 cbm

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1689.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 14 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Villelaure

Od 14 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego majątku.