5 alfombras 20 kg cada una (Nr 7929264)

5 alfombras 20 kg cada una
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
5 alfombras
50 x 50 x 50 cm
100 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
100 kg
Dystans
1188 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Maroko, Marrakesz-Tansift-Al-Hauz, Marakesz

Od 1 paź 2021 do 17 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Region Murcji, Murcia

Od 15 paź 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia dużej przestrzeni, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest odpowiednie. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – waga i gabaryty. Trzeba także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać pakunek. Kluczowa jest również informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy na przykład załadunek i rozładunek. Ważnym elementem jest również czas zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to często palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.