(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-11-25 14:42

5 AUT - HOLANDIA - PRZEMYŚL PODKARPACIE

(Nr 1451772)
5 AUT - HOLANDIA - PRZEMYŚL PODKARPACIE

Marka i model:

ALTEA , SAAB 9-3 , OUTLANDER , AUDI A6 , CITROEN GR. PICASSO

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1456.60 km

Informacje dodatkowe:

5 AUT Z 2 MIEJSC - HOLANDIA TILBURG , OOSTERHOUT SEAT ALTEA , SAAB 9-3 , MITSUBISHI OUTLANDER , AUDI A6 KOMBI , CITROEN C4 GR. PICASSO. SAMOCHODY SPRAWNE

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 22:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

AUTOTRANSPORTER UBEZPIECZENIE OCP ZABIERAM WSZYSTKIE NA RAZ CENA ZA SZT

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się nierzadko, gdy nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Holandia, Tilburg

Od 28 lis 2016 do 9 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Przemyśl, 37-700

Termin elastyczny