(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 13:21

5 Biciletas

(Nr 3000492)
5 Biciletas

Waga w kg (łączna):

60.00

Dystans: 492.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też kupić pasujący karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać oraz usunąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu warto umieścić w oddzielnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów osłaniających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Calle de la Dalia 16, Alcobendas, 28109, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Calle Pablo Laloux, Salinas, 33405, Hiszpania

Termin elastyczny