(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 17:06

5 biurek, 7 szaf 2x 1m; lada recepcyjna zdemontowana, szafa przesuwan zdemontowana, komoda 3 szt, 2 kanapy

(Nr 1821512)

Dystans: 2.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład mokrą gąbką. Potem wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu przedmiotów, a również podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Generała Augusta Fieldorfa-Nila 14, Kraków, Polska

Od 31 maj 2017 do 1 cze 2017

Adres i termin dostawy

Radzikowskiego 1, Kraków, Polska

1 cze 2017