5 cajas grandes, piano electrico, altavoces, ... (Nr 7686351)

5 cajas grandes, piano electrico, altavoces, ...
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
5 cajas grandes, piano electrico, altavoces, ...
200 x 100 x 100 cm
2 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
2 kg
Dystans
1557 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Włochy, Lacjum, Rzym

Od 10 maj 2021 do 29 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Minorka

Od 31 maj 2021 do 12 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przewiezienia mały ładunek, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej przestrzeni, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony i inne maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Trzeba także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, warto opisać opakowanie. Istotna jest również informacja na temat usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy również załadunek i wyładunek. Znaczącą daną jest także czas realizacji transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły palety, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.