(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

5 cbm (Nr 5567355)

5 cbm

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1039.00 km

Adres i termin nadania

Węgry, Baranya Megye, Pécs

Od 3 sty 2020 do 14 sty 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

Od 3 sty 2020 do 14 sty 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pakunków, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.