(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-26 16:52

5 kartonow, walizka oraz plastikowe pudla

(Nr 1871684)
5 kartonow, walizka oraz plastikowe pudla

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1645.00 km

Informacje dodatkowe:

poszukiwany tani transport 5 kartonow, walizki oraz plastikowych pudel (w sumie ok. 16 sq feet) z Creek Road, London do Warszawy. Odbior w Londynie 4-5/7 (do godz. 12.00) z dostawa do Warszawy oraz odbiorem z niej w dowolnym terminie, ale powrotem do Londynu ok. 9-12/9. Prosze o oferty w cenie 1 GBP za kilogram - musi byc taniej niz opcja self-storage w Londynie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacjeszczególnie istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniamiwolną przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Od 4 lip 2017 do 5 lip 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 9 wrz 2017 do 12 wrz 2017