(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-26 16:52

5 kartonow, walizka oraz plastikowe pudla

(Nr 1871684)
5 kartonow, walizka oraz plastikowe pudla

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1645.00 km

Informacje dodatkowe:

poszukiwany tani transport 5 kartonow, walizki oraz plastikowych pudel (w sumie ok. 16 sq feet) z Creek Road, London do Warszawy. Odbior w Londynie 4-5/7 (do godz. 12.00) z dostawa do Warszawy oraz odbiorem z niej w dowolnym terminie, ale powrotem do Londynu ok. 9-12/9. Prosze o oferty w cenie 1 GBP za kilogram - musi byc taniej niz opcja self-storage w Londynie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Od 4 lip 2017 do 5 lip 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 9 wrz 2017 do 12 wrz 2017