(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 10:25

5 paczek na Cypr

(Nr 2254965)
5 paczek na Cypr

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

5

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2576.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alanya, 07400, Turcja

Termin elastyczny