(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

5 pokoi+ 2 motocykle, w sumie szacunkowo ok 4,5 ton , 55 m3 (Nr 2452872)

Waga w kg (łączna):

4500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Dystans: 1064.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Glarus, Mollis

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Człopa

Termin elastyczny


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

     Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.