(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-27 08:18

5 ton

(Nr 2636672)
5 ton

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Pudla drzewnjane

Budżet zlecenia [zł]:

2700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1181.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zazwyczaj przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić parę głównych spraw.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych paczek czy też towarów sypkich, należałoby zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Gdy chcemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych certyfikatów, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich ładunków, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Pruszcz Gdański, Polska

Od 27 kwi 2018 do 30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Kijów, 01000-06999, Ukraina

Od 2 maj 2018 do 3 maj 2018