(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-27 14:44

5 ton roslin (Nr 2638364)

5 ton roslin

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.40

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 624.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w szczególności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Należy przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać parę decydujących kwestii.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, wypadałoby określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu może być otwarta naczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych papierów, na dodatek w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich produktów, a duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Dobromierz

27 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Cedry Wielkie

28 kwi 2018