(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4500 ton wapna (Nr 8135224) Pilne Wyróżnione

Waga
4500 ton wapna
28 kg
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
28 kg
Dystans
170 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Pyrzyce

Od 1 gru 2021 do 31 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Od 1 gru 2021 do 31 gru 2021


Transport wywrotką

        W momencie kiedy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest przewóz wywrotką.

            Wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

            Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN taniej, niż standardowa opłata.