(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-05 15:12

5000mb profila waga około 3ton długośc profila 6mb

(Nr 2258708)
5000mb profila waga około 3ton  długośc profila 6mb

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

paczki związane

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 254.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów bywa uzależniony od rozmiaru towaru, terminu przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której układa się mniejsze przedmioty lub paczki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zajmuje tylko część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie w przypadku transportu towarów płynnych lub towarów sypkich. W kontenerach można również przewozić drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

9 sty 2018

Adres i termin dostawy

Szczukowice, 26-065, Polska

10 sty 2018