(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-22 14:22

5m szesciennych drewna opalowego w workach (Nr 2405060)

5m szesciennych drewna opalowego w workach

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Oklatkowane worki. Waga ok 3500kg. Nie musi byc na raz zawiezione.

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1970.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przewiezienia nieduży towar, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej przestrzeni, wtedy użycie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar przekracza 3,5 tony i inne pojazdy spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i rozmiar. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać pakunek. Kluczowa bywa także informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy także załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem może być także czas realizacji transportu.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Szczyrk, 43-370, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Windham Road, Manchester, BH1 4RE, Wielka Brytania

Termin elastyczny