(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-26 20:21

5pokojowe (Nr 2418560)

5pokojowe

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 440.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić książki na parę kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Bäch, 8806, Szwajcaria

23 mar 2018

Adres i termin dostawy

Dietzenbach, 63128, Niemcy

23 mar 2018