(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 bicicletas (Nr 4636408)

6 bicicletas

Waga w kg (łączna):

72.00

Dystans: 175.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

2 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castilla Y León, La Vid

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W przypadku, gdy transportujemy nowy rower należy zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania lub zakupić stosowny karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu najlepiej osadzić w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby albo przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu trzeba zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.