(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 cbm (storage) (Nr 4844918)

6 cbm (storage)

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Dystans: 877.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

Od 9 wrz 2019 do 10 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Czechy, Praga, Praga

Od 10 wrz 2019 do 11 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, aby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.