(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Dzieła sztuki Dodano: 2018-01-30 17:15

6 obrazów o wymiarach 90cm x 120 cm

(Nr 2336016)
6 obrazów o wymiarach 90cm x 120 cm

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

20.00

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1329.00 km

Dzieła sztuki

    Przewóz dzieł sztuki jest tematem, któremu należy poświęcić dużo zainteresowania, ponieważ są to zazwyczaj rzeczy o znacznej wartości, czy to pieniężnej, czy uczuciowej.

    Aby znaleźć ten typ transportu w portalu Clicktrans, kliknij w opcję „Specjalnej ostrożności”. Nabywasz wówczas przekonanie, że paczka zostanie zauważona przez przewoźnika. Jeśli chcesz, żeby firma transportowa spakowała malowidło czy rzeźbę, zapisz taką informację w okienku „Instrukcje specjalnej ostrożności” czy „Dodatkowe informacje”, jest możliwość również uzgodnić to, wymieniając się z przewoźnikami wiadomościami pod ofertą.

    Kiedy możesz sam zapakować rzeźbę do transportu, pamiętaj o paru zasadniczych podpowiedziach. Folia bąbelkowa będzie doskonała do ochronienia powierzchni przed zadrapaniami. Jeśli pakujesz nią malowidło, folia stretch nie może przylegać do farby, dobrze jest wcześniej owinąć dzieło w inną, delikatniejszą dzianinę, przykładowo w prześcieradło. Kiedy starasz się przetransportować dzieło w pudle lub skrzyni, bezwzględnie wypełnij puste miejsca między obrazem a przegrodami skrzyni. Warto do tego zastosować specjalne styropiany albo plastikowe wypełniacze, jednak nadadzą się również, pogniecione fragmenty makulatury, przykładowo gazet. Znaczące jest, aby opakowanie było tylko nieco większe niż przewożone dzieło sztuki, aby uniknąć poruszania się w środku kartonu.

    Cena transportu obrazu często zdarza się, że jest zaskakująco niska. Przeprowadzony w serwisie Clicktrans transport dużego obrazu na trasie Warszawa – Kraków odbył się za tylko 100 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Mediolan, Włochy

9 lut 2018