(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6-osobowa rodzina (meble, rowery, elektronika itp) (Nr 5737931)

6-osobowa rodzina (meble, rowery, elektronika itp)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2310.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

14 lut 2020

Adres i termin dostawy

Grecja, Jednostka Regionalna Attyka Wschodnia, Maraton

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.