(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-12-26 18:32

6 paczek Racibórz - Bretzfeld

(Nr 2242470)
6 paczek Racibórz - Bretzfeld

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.08

Waga w kg (łączna):

80.00

Dystans: 829.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Racibórz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bretzfeld, 74626, Niemcy

Termin elastyczny