(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 15:30

6 ton

(Nr 1997417)
6 ton

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

6000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

luzem

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1647.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

7999 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 23:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 7999 zł

Wiadomości:

8490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 17:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 8490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka decydujących rzeczy.

    Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, trzeba by ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieprzykryta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych świadectw, oprócz tego w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po ustaleniu swoich warunków, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej umieszczone, docierają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Stockholm, Sweden

7 wrz 2017