(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 15:30

6 ton

(Nr 1997417)
6 ton

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

6000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

luzem

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1647.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

7999 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 23:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 7999 zł

Wiadomości:

8490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 17:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 8490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę znaczących zagadnień.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, należałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta naczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie właściwych zaświadczeń, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich warunków, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Sztokholm, Szwecja

7 wrz 2017