(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-28 06:20

6 ton

(Nr 2640068)
6 ton

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

1000

Wysokość [m]:

1800

Waga w kg (łączna):

5600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Zlecę przewiezienie 6 palet 120x100, jabłka zapakowane na paletach 6szt palet o wymiarach 120cmmx100cm wyskosc ok 180cm waga kazdej palety ok 900kg samochod chlodnia temperatura ok 3 stopni z 05-600 Grojec do Brno Czechy

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 522.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje przede wszystkim zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka najważniejszych problemów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku drobnicy czy też produktów sypkich, warto zdefiniować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych papierów, na dodatek w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich wymogów, najczęściej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Grójec, 05-600, Polska

4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Brno, Czechy

7 maj 2018