(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-02 11:28

6 ton węgiel kostka

(Nr 2003168)
6 ton węgiel kostka

Waga w kg:

6000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 334.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1950 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 19:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-12-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 1950 zł

Wiadomości:

1980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        W momencie kiedy poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz ciężarówką – wywrotką.


            Samochód - wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przetransportować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować 32 tony.


            Żeby uzyskać ciekawą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, powinno się wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.


            Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN taniej, niż standardowa opłata.


Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

Od 12 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Nałęczów, Polska

Od 13 wrz 2017 do 16 wrz 2017