(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-07-23 17:45

60 ton kamienia dolomit duże bryły

(Nr 3001996)
60 ton kamienia dolomit duże bryły

Waga w kg (łączna):

60000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 890.00 km

Transport wywrotką

    Jeżeli szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest przewóz wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przewieźć oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Żeby znaleźć dobrą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 zł mniej, niż standardowa cena.

Adres i termin nadania

Warstein, 59581, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rybnik, Polska

Termin elastyczny