(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-05-27 12:03

600 ton piasku kwarcowego (Nr 2755044)

600 ton piasku kwarcowego

Waga w kg (łączna):

60000.00

Dystans: 405.00 km

Transport wywrotką

    Jeśli poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przetransportować oraz od sposobu wyładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować aż 32 tony.

    Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, należy dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 zł taniej, niż zwykła stawka.

Adres i termin nadania

Osiecznica, 59-724, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trzebiatów, 72-320, Polska

Termin elastyczny