(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

7 (Nr 5745087)

7

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

7

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1950.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Od 22 maj 2020 do 22 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 26 cze 2020 do 29 cze 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).