(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 09:21

7,3 tony

(Nr 1876301)

Waga w kg:

7300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Konstrukcja stalowa hali, profile zimnogięte C i Z, słupy, rygle, stężenia, blachy, najdłuższy słup 6100 cm, waga 7300 kg

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 274.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, do przewiezienia elementy konstrukcji stalowej hali łacznie ok 7,3 ton. Najdłuższy słup ok 6,1 m.

Oferty od Przewoźników (0)

1650 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1650 zł

Wiadomości:

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje szczególnie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę najważniejszych formalności.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, trzeba by sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy otwarta przyczepa. Gdy zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych papierów, na dodatek w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Starogard Gdański, Polska

Od 5 lip 2017 do 8 lip 2017

Adres i termin dostawy

66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska

Od 5 lip 2017 do 8 lip 2017