(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-03 12:40

7,5t

(Nr 2253138)
7,5t

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

6000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

czesciowo na paletach lub fabrycznie opakowany

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 76.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga głównie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka priorytetowych punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku towaru. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, należałoby określić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Gdy chcemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Golczewo, 72-410, Polska

Termin elastyczny