(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-05 10:43

7-9 aut osobowych

(Nr 1345212)
7-9 aut osobowych

Marka i model:

niemieckie głównie

Waga w kg:

1333.00

Dystans: 2068.60 km

Informacje dodatkowe:

Witam, zlece transport kilku samochodów osobowych ze Sligo Irlandia do Zielonej Góry. Aut jest około 10, mozna je zabrać naraz lohra, można po kilka na naczepie, lawecie, jak kolwiek, załadunek i rozładunek zapewniony. Potrzebny sam transport. Tradycyjnie najważniejsza cena, co do reszty to się dostosujemy. Zapraszam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać także, iż rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Irlandia, Sligo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Termin elastyczny