(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-28 18:30

7 metrów sześciennych drewna

(Nr 1878005)
7 metrów sześciennych drewna

Dystans: 68.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 10841
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 09:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-01 do 2017-07-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-07-08, 09:40

Opis oferty:

ciężarówka wywrotka;

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować prawie 32 tony.

    Aby uzyskać dobrą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych taniej, niż standardowa opłata.

Adres i termin nadania

Lubiatowo, 84-210, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Banino, Polska

Termin elastyczny