(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-28 18:30

7 metrów sześciennych drewna

(Nr 1878005)
7 metrów sześciennych drewna

Dystans: 68.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 09:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-01 do 2017-07-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-07-08, 09:40

Opis oferty:

ciężarówka wywrotka;

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

990 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Gdy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport samochodem - wywrotką.

            Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą załadować oraz od sposobu rozładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść 32 tony.

            Aby znaleźć najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 . Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 PLN mniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Lubiatowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Banino, Polska

Termin elastyczny